Avaleht Seltskond Täna “Naabriplikas”: Liisi leiab uue silmarõõmu!
Täna “Naabriplikas”: Liisi leiab uue silmarõõmu!

Täna “Naabriplikas”: Liisi leiab uue silmarõõmu!

Naabriplika 9. eps (1)Tänases “Naabriplikas” ristuvad Liisi (Loore Martma) teed salapärase võõraga. End kirjanikuna esitlev Arno (Andres Mähar) on just see värske tuuleõhk, mis Liisi silma särama paneb. Mihhailoval (Merle Talvik) õnnestub aga kirikuõpetaja (Andrus Eelmäe) tunnetel mängida ja ta armukadedaks ajada.

Esna on just selline küla, mis tundub tõmbavat kunstihingi ja kummalisi kujusid. Täna saabub Esnasse salapärane võõras, kes tuli enda sõnul siia rahu ja vaikust otsima ning oma esikromaani kirjutama. Just see mees toob Liisi ellu elevust ja tahtmist end taas naisena tunda, seda enam, et ka Arno ei tundu naise vastu ükskõikne olevat. Aga mida tunneb Kusti (Ott kartau) nüüd, kui ilmselge konkurent on silmapiirile kerkinud?

Naabriplika 2, uued osad, fotod Jaana Heeringson ja Ergo Kuld (20)Rahvakooli asjad hakkavad ka lõpuks ometi liikuma. Registreerumine kooli on aga kesine ja nii otsustab Liisi kunagisest kondiitrist, tänasest pätist (Aivo Sadam) teha positiivse eeskuju, kes näitaks, et haridus aitab eluheidikud uuele rajale. Liisi majas sisseseatud kondiitriäri osutub aga nii edukaks, et ajab kondiitri lausa jooma.

Kirikuõpetaja on mures oma koduabilise Mihhailova pärast, kes näib olevat oma joodikust hoolealusesse (Kalju Orro) kiindunud. See tekitab aga kirikuõpetajas segaseid tundeid, mille väljendamine veel segasemalt välja kukub.

Sarja teistes osades: Liina Vahtrik, Joanna Kotkas, Raivo Adlas, Kait kall, Tarmo Tagamets, Laura Nõlvak jpt.

“Naabriplika” on Kanal 2s esmaspäeviti kell 20:30, kohe pärast Tuuli Roosmaa “Saladusi”.

Fotod: Jaana Heeringson ja Ergo Kuld

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga