Avaleht Melu JÕULUNÄDAL I Detsember pakub hulgaliselt pühademaigulist telesisu
JÕULUNÄDAL I Detsember pakub hulgaliselt pühademaigulist telesisu

JÕULUNÄDAL I Detsember pakub hulgaliselt pühademaigulist telesisu

Aasta lõpp on käes ning selle raames jõuab Telia TV kliendini spetsiaalne jõulufilmide kataloog, eksklusiivsed kontsertsalvestused, „R2 Aastahiti“ otseülekanne kui ka tuttav kaminakanal.

Telia televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuhi Birjo Kiige kinnitusel eelistavad inimesed jõulupühade ja aastavahetuse perioodil veeta tavapärasest rohkem aega teleri ees ning nautida pühadehõngulist telesisu, mille tootmise nimel paljud telekanalid ja sisuloojad spetsiaalselt vaeva näevad.

„Loomulikult pakume ka Inspira kanalis eksklusiivset sisu, mis sobitub hästi just pühademeeleolusse ning mida mujalt ei näe,“ lisas Kiik.

Jõulufilmid Sisuleidjas

Telia TV Sisuleidjas on avatud spetsiaalne jõulufilmide kataloog, kust leiab kümneid jõuluteemalisi filme eesotsas selliste teostega nagu “Eia jõulud Tondikakul”, “Paksmagu”, “Grinch” ning loomulikult “Üksinda kodus” ja “Visa Hing”. Jõulufilmide kataloogiga saab tutvuda SIIN.

Jõulunädal Inspira kanalis

Jõulunädal toob Inspira kanalisse valiku kodumaiste artistide kontsertsalvestusi. Kaasa saab elada näiteks NOEP’i, Liis Lemsalu, Trad.Attack!’i, Elina Nechayeva, Gram of Funi ja teiste artistide kontsertidele. Kontsertidele saab kaasa elada vahemikus 20.-26. detsember ning täpsema ajakavaga saab tutvuda Inspira kanali saatekava vahendusel.

„R2 Aastahitt“ otseülekanne 30.12 Inspiras

30. detsembril algusega kell 20.00 saab Inspira kanali otseülekandes kaasa elada Eesti suurima muusikaküsitluse „R2 Aastahitt“ finaalile. Kohapeal selgub 2021. aasta eesti ja välismaa hittide edetabel (TOP 10). Kuulajad-vaatajad saavad oma lemmikute poolt hääletada enne saate algust aastahiti veebilehel või ülekande jooksul telefoni teel.

Kaminakanal

Ka sel aastal aitab pühademeeleolu luua kaminakanal, kus saab taustaks valida kas mõnusa lõkke prõksumise või jõulumuusika. Lummava pildi nautimiseks mine kanalinimekirja algusesse.