1. Avaleht
  2. Muusika
  3. Juba sel nädalavahetusel astuvad nublu ja Mikael Gabriel üles Kultuurikatlas
Juba sel nädalavahetusel astuvad nublu ja Mikael Gabriel üles Kultuurikatlas

Juba sel nädalavahetusel astuvad nublu ja Mikael Gabriel üles Kultuurikatlas

Kui kiluleivad söödud ning vabariigi presidendi kõne kuulatud, tuleb sel korral sammud seada iseseisvuspäeva pidulikule äftekale, mis toimub Tallinnas Kultuurikatlas. 24. veebruari õhtul astub üles Eesti Vabariigi kuumim artist nublu. Ühtlasi sai sündmus ka väärilise täienduse – meie põhjanaabrite kuumim nimi Mikael Gabrieli näol. Lisaks tulevad puldi taha ansambel Cartoon ning plaate keerutab DJ Allan Roosileht.

Alles hiljuti nägi nublut ja Mikael Gabrielit Soome eurolaulul, kus verivärske looga “Vox Populi” väärikas kolmas koht õnnestus saada. “Vox populi” räägib sellest, kuidas polariseeritud avalikus debatis on mõnikord raske aru saada, mis on tõsi ja mis mitte. Laulus kõlab nii soome, eesti kui ka ladina keel, sest loo pealkiri viitab ladinakeelsele fraasile “rahva hääl”.

Kultuurikatlas tuleb esitlusele nii nende kõige värskem lugu “Vox populi”, kuid ka kindlasti nende ühiseid vanemaid hitte nagu “Universum” ning “Vihje”. On oodata mitmeid üllatusi.

Tantsusammu hoiab tempokana Eesti Vabariigi olulisimal päeval ka kodumaine trummi ja bassi legend Cartoon. Hiljuti saavutas Cartooni ja Daniel Levi ühine lugu “On & On” USA-s esimese Eesti singlina kuldplaadi staatuse – lugu on tänaseks müüdud üle poole miljoni eksemplari. Lisaks aitab meeleolu pidulikuna hoida kohalik rokkstaar-DJ Allan Roosileht.

Loomulikult on üritusele oodatud kõik, kes presidendi vastuvõttu kodust jälgivad, kui ka kõik prominendid ja poliitikud vastuvõtult koha pealt – et kõik erakondade esindajad saaksid sel õhtul esindatud!

Sündmus toimub Eesti Vabariigi aastapäeval, 24. veebruaril Tallinnas, Kultuurikatlas, algusega kell 23

Piletid leiab www.nublufy.ee või Piletitaskust.

Head Uudised GoodNews