Avaleht Seltskond Telesaated “Kiired ja ilusad Gruusias” selgitab täna välja parima lüpsja
“Kiired ja ilusad Gruusias” selgitab täna välja parima lüpsja

“Kiired ja ilusad Gruusias” selgitab täna välja parima lüpsja

Kanal 2 ekraanil jätkub täna kell 21:30 lõbus seiklus mööda Gruusiat ja sel korral ootavad Sepo Seemani, Ago Andersoni, Tanel Padarit ja Ott Seppa ees talutööd Gruusia moodi.

Tänase võistluspäeva ülesande saavad otsustada Ago Anderson ja Sepo Seeman ja nii võetakse „Ilusate“ tiimi eestvedamisel ette tõsised talutööd. Mõõtu hakatakse võtma karjamaal, kus esimeseks ülesandeks saab meestel lamba- ja kitsekarja aedikusse kokku ajamine.

Ent sellega väljakutse ei lõppe, sest tõeline katsumus läheb lahti siis, kui „Kiired“ ja „Ilusad“ peavad tõestama, et suudavad loomi ka lüpsta. Kes suudab suurema koguse kätte saada, see ka peale jääb. Justkui oma nimele kohaselt saab tiim „Kiired“ lüpsmisega tõesti kiirelt ühele poole. Ent kiirus pole võistluses määrav ja kuigi Sepo ja Ago jäävad hätta juba looma kinni püüdmisega, saadab neidki lõpuks edu. Piim näeb kahel võistkonnal küll päris erinev välja ja pärast pikka kaalumist on julgemad seda nõus ka proovima.

Tasavägise võistluse tulemus on sel korral kohaliku lambakarjuse kätes. Kas kaotajate karistuse peab sel korral vastu võtma võistkond „Ilusad“ või „Kiired“, seda näeb Kanal 2s juba õhtul kell 21:30.

Vaata treilerit!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga