Avaleht Muusika ESMAESITLUS I Koit Toome, Saara Piusi ja Indrek Raadiku uue loo esmaesitlus toimub PÖÖRDES kontsertturneel
ESMAESITLUS I Koit Toome, Saara Piusi ja Indrek Raadiku uue loo esmaesitlus toimub PÖÖRDES kontsertturneel

ESMAESITLUS I Koit Toome, Saara Piusi ja Indrek Raadiku uue loo esmaesitlus toimub PÖÖRDES kontsertturneel

Oktoobri viimasel reedel jõudis vaatajateni ELISA uus originaalsari PÖÖRDES. Saatejuhid Koit, Saara ja Indrek saavutasid suvisel koostööl sedavõrd hea omavahelise klapi, et otsustasid minna novembris ühisele kontsertturneele. Täna jõudis avalikkuse ette ka saate tunnuslugu PÖÖRDES, kus kõik kolm saatejuhti koos laulavad. Laulu kuuleb elavas esitluses esmakordselt PÖÖRDES Live kontserditel. Laulu muusika on loonud Koit Toome ning sõnad Karl Kermes.

Foto: PÖÖRDES

Pöördes on Eesti meelelahutusmaastikul ainukordne ja eriline ettevõtmine. Kevadel sündinud idee on hakanud kasvama igas suunas. Esialgsete plaanide kohaselt pidi sündima äge telesaade. Ja sündiski ainukordne, erakordne ja väga meelelahutuslik saade, mida saab vaadata ELISA Huubis. Saate võtteperiood esitas rohkelt väljakutseid, ning liitis saatejuhid mõnusalt toimivaks pundiks, kes ei ole nõus sellega, et koostöö saate valmimisega läbi võiks saada.

Seepärast otsustati tuua lavale üks teistmoodi kontsertformaat. Kontsert, kus armastatud artistid esitavad lugusid, mida nende kontserditel tavaliselt ei kuule.

  • Kontsert, mille laval on suured ekraanid ja stuudionurk, kus võetakse lahti PÖÖRDES saate telgitagused ja vaadatakse ning analüüsitakse ägedaid lõike saatest.
  • Kontsert, mida hea huumori ja raudse käegaga ohjab õhtujuhina Priit Pius.
  • Kontsert, kus külalistena tulevad kaasa Nublu ja Gameboy Tetris.
Foto: PÖÖRDES

Miks Nublu? Aga sellepärast, et PÖÖRDES saate episoodide lõpus kõlab alati Nublu loodud muusika. Kuid Nublu pole ainus, kes PÖÖRDES ettevõtmise muusikasse on panustanud.

Kogu pundi sünergia oli niivõrd inspireeriv, et saate produtsent Karl Kermes ja Koit Toome otsustasid koos loo kirjutada. Uus Lenny Kravitziliku vaibiga lugu “Pöördes” on mõnusalt rokilik ja sellise žanriga laule siiani Koidu repertuaarist ei leia. Ka laulu sõnade autor Karl Kermes, kes tavaliselt laulu sõnu ei kirjuta, sai võtetest ja inimestest nii tugevalt inspiratsiooni, et sündisid loo sõnad. Laulu saab kuulata esmakordselt Koidu, Saara ja Indreku elavas esituses PÖÖRDES LIVE Kontserditel.