Avaleht Seltskond Telesaated Muusikasõus “Tähtede täht” asuvad võistlema ooperitäht ja superstaar
Muusikasõus “Tähtede täht” asuvad võistlema ooperitäht ja superstaar

Muusikasõus “Tähtede täht” asuvad võistlema ooperitäht ja superstaar

Kanal 2 ekraanil saab 19. märtsil avapaugu suursugune telesõu “Tähtede täht”. Saade toob kokku kaheksa armastatud Eesti artisti, kes võtavad omavahel mõõtu eri muusikažanrites. Täna avalikustame viimased kaks väljakutse vastu võtnud julget artisti.

Juba pisikesest peale rahvusvahelisi lavalaudu vallutanud Eesti superstaar ja tänavune eurolaulik Alika Milova ja miljonite silmapaaride ees Eurovisioonil esinenud hõbehääl Elina Nechayeva.

Tähtede Täht. Elina Nechayeva. Foto: Duo Media

Alika Milova sõnul on põnev esitada just neid laule, mis tavapäraselt tema repertuaari ei kuulu. “See on nagu minule tehtud saade,” rõõmustab Milova. Siiski tunneb lauljatar pisikest hirmu ooperi žanri ees. “Loodan, et enam-vähem tuleb see mul välja,” lisab ta.

Eesti ooperimaailma suur täht Elina Nechayeva tunneb seevastu hirmu kõikide teiste žanrite ees. “Mul tekib suurepärane võimalus väljuda absoluutselt kõigist raamidest, mis mul üldse on olemas,” räägib Nechayeva.

Tähtede Täht. Alika Milova. Foto: Duo Media

Lisaks Elinale ja Alikale panevad selle kevade suurimas meelelahutussaates oma muusikalised oskused proovile juba varasemalt avaldatud artistid Stefan Airapetjan, Jaagup Tuisk, Synne Valtri, Getter Jaani, Tõnis Sarap ja Peeter Oja. Säravatele tähtedele on abiks unistuste meeskond valdkonna parimatest produtsentidest, muusikutest, treeneritest, koreograafidest ja tantsijatest, et lavale jõuaks tõeliselt ahhetamapanevad etteasted.

Tähtede esitusi hakkab kommenteerima kolmeliikmeline žürii, kuhu kuuluvad muusikaprodutsent Andrei Zevakin, lauljatar Lenna Kuurmaa ja terava keelega muusik Mihkel Raud. Žüriid asub ohjama ja artiste toetama alati sõnaosav saatejuht Jüri Butšakov.

  • 13. ja 14. märtsil toimuvad saate esimesed salvestused, mida on võimalik ka oma silmaga kaema minna. Piletiinfo on kättesaadav Piletilevi leheküljel.
  • “Tähtede täht” alustab Kanal 2-s 19. märtsil.