Avaleht Melu Nõmmel tähistatakse taasiseseisvumispäeva Terminaatori tasuta kontserdiga
Nõmmel tähistatakse taasiseseisvumispäeva Terminaatori tasuta kontserdiga

Nõmmel tähistatakse taasiseseisvumispäeva Terminaatori tasuta kontserdiga

Täna kell 14 astub Nõmmel Vabaduse pargis lavalaudadele legendaarne rokkansambel Terminaator. Esitamisele tulevad “termika” läbi aegade armastatuimad lood ja ka uuemat loomingut.

Nõmmel on saanud traditsiooniks tähistada taasiseseisvumispäeva kontserdiga Vabaduse pargis. Tänavu tehakse seda legendaarse rokkansambli Terminaator lugude saatel.

1988. aastal loodud rokkbänd Terminaator on Nõmme algupäraga, kõik selle asutajaliikmed on Nõmme Gümnaasiumi õpilased. Bändi panid kokku toonased seitsmendikud Jaagup Kreem ja Arno Veimer ehk Arch ja muusikat hakati tegema selleks, et võita tüdrukute tähelepanu. Ansamblile leidis sobiva nime Veimer, kes oli näinud samanimelist ulmefilmi, inspiratsiooni saadi ka oma kooli punkpändist Generaator M. Jaagup Kreem on meenutanud: “Generaator, Terminaator – see oli minu meelest nagu loogiline jätk.”

Rohkem kui 30 tegevusaasta jooksul on ansambel välja andnud 10 stuudioalbumit, 2 kogumikku ja 2 kontsertsalvestust, kirjutanud muusika kahele muusikalile ning võitnud arvukalt tunnustust. “Termika” publikuks ei ole ammu enam tüdrukud vaid neid armastavad kõik – meenutagem kasvõi hiljutist WRC Rally Estonia kontserti 20. juulil Tartu Laululaval, kus igas vanuses rahvusvaheline publik platsile ära mahtuda ei tahtnud.

Terminaator on andnud nüüdseks ligi tuhatkond kontserti ning tempo ei näi vaibuvat, pigem vastupidi – Nõmme Vabaduse pargi kontsert lepiti kokku juba mullu.

  • Kontsert on kõigile osalejatele tasuta.
  • Täpsema info kontserdi ja kodukohvikute kohta leiab Nõmme Facebooki lehelt.