Avaleht Film Forum Cinemas Raju rokisügis Forum Cinemase kinodes: Metallica, Roger Waters ja Rush
Raju rokisügis Forum Cinemase kinodes: Metallica, Roger Waters ja Rush

Raju rokisügis Forum Cinemase kinodes: Metallica, Roger Waters ja Rush

September ja oktoober toovad Forum Cinemase kinodesse lausa kolm rokimaailma legendaarse tegija kontsertfilmi, millega tulevad suurele kinolinale parima kvaliteediga maailma tuntuimad rokipalad ja tükikesed suurtegijate elust lavalaudade taga.

„Rokkmuusika ise ja kogu sellega kaasas käiv lavašõu on mõeldud ikka suurelt nautimiseks ja seepärast on meil eriti hea meel, et saame nüüd sellised legendaarsed tegelased nagu Metallica, Roger Waters ja Rush tuua kõikide fännide ette lühikese ajavahega ja võimalikult kvaliteetselt,“ märkis ettevõtte programmispetsialist Henryk Johan Novod.

Ettevõte alustab rokist tulvil sügishooaega 9. septembril Coca-Cola Plazas kontsertfilmiga „Rush: Cinema Strangiato“, mis võimaldab publikul heita pilgu legendaarse bändi tuuri „R40 Live“ parimatele paladele. Kõlavad „Tom Sawyer“, „Closer to the Heart“, „Subdivisions“ ja paljud teised. Lisaks näeb hetki lava tagant ja seninägematuid kaadreid bändi tegemistest.

Novod lisas, et fännidele on filmi näol kindlasti tegemist maiuspalaga, sest palju rõhku on pandud materjalile, mida seni pole avaldatud. „Näiteks on seal eksklusiivsed intervjuud Tom Morello, Billy Corgani, Taylor Hawkinsi ja paljude teistega. Lisaks on pikalt juttu ka Geddy Leega, kes valgustab oma uue raamatu hullumeelset ja kirglikku valmimisprotsessi.“

2. oktoobril linastub kõikides Pink Floydi kaasasutaja ja loomingulise jõu Roger Watersi kontsertfilm „Us + Them“, 2017-2018. aasta kontserttuuri jooksul Amsterdamis üles võetud visuaalselt võimas teos, mis pakub kõige kuulsamaid palu legendaarsetelt albumitelt „The Dark Side of The Moon“,  “The Wall”, “Animals”, “Wish You Were Here” ja ka Watersi kõige viimaselt albumilt “Is This The Life We Really Want?”.

„Vinge punkti meie rokkivale sügisele paneb ei keegi muu kui Metallica. 9. oktoobril saab näha ülivõimast kontsertfilmi „Metallica & San Francisco Symphony: S&M2“, mis on vändatud bändi 20. juubeli tähistamiseks korraldatud kontsertide sarjas „S&M Concerts“,“ lausus Novod. Kuulda saab sümfooniaversioone nii Metallica klassikasse kuuluvatest hittidest 1999. aastal välja antud albumilt „S&M“ kui ka uutest lugudest.