Avaleht Seltskond Robbie Williamsi kontserdi korraldajad teevad päeval peaproovi
Robbie Williamsi kontserdi korraldajad teevad päeval peaproovi

Robbie Williamsi kontserdi korraldajad teevad päeval peaproovi

Briti ühe edukaima sooloartisti Robbie Williamsi kontserdi korraldajad mängivad teisipäeva pärastlõunal kogu etenduse peaprooviks läbi, et siis õhtuseks kontserdiks võimalikult hästi valmis olla, ühtlasi on Tallinnas juba kohal ka Robbie Williams.

Peaproov käigus mängitakse terve etendus koos saatebändi ja taustalauljate ning eriefektidega täies mahus läbi, et viimast korda üle kontrollida Robbie Williamsi esinemise, kinodesse otseülekande ning kontsertfilmi salvestamise jaoks vajaliku massiivse tehnikapargi töö.

Tallinna lauluväljak avab väravad kell 16. Publikule on avatud Mere, Oru ja Mäe väravad. Soojendaja Olly Murs alustab orienteeruvalt kell 19.30. Lava ette tuleb piiratud mahtuvusega ala, kuhu pääseb kolm tuhat esimesena kohale tulnud fänni. Eraldi pileteid lava ees asuvasse tsooni ei müüda, sinna pääseb tavapiletiga kontserdikülastaja käepaela alusel, mis antakse antud tsooni sisenemisel.

Briti  üks edukaim sooloartist Robbie Williams esineb lauluväljakul koos 11-liikmelise live-bändiga.

Robbie Williamsi Tallinna kontserdist valmib staari sellesuvise turnee ainus ametlik kontsertfilm «Robbie Williams – Live in Tallinn».

Kontserti lauluväljakul näidatakse ka otsepildis kinodes üle maailma.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga