Avaleht Film Forum Cinemas Rokilegend The Doors tuleb Forum Cinemas kinodesse erilise kontsertfilmiga
Rokilegend The Doors tuleb Forum Cinemas kinodesse erilise kontsertfilmiga

Rokilegend The Doors tuleb Forum Cinemas kinodesse erilise kontsertfilmiga

12. veebruaril näeb Forum Cinemas Coca-Cola Plazas ja kinos Ekraan vaid ühel õhtul erilist kontsertfilmi „The Doors: Break On Thru – A Celebration of Ray Manzarek”, mis on ainulaadne segu legendaarse bändi kontsertetendusest ja dokumentaalfilmist.

Kontsertfilmi jooksul näeb bändi veel elavate kirjas olevate liikmete John Densmore’i ja Robby Kriegeri esinemist 2016. aastal Los Angeleses, mis anti The Doorsi endise liikme ja asutaja Ray Manzareki auks. Manzarek oleks just 12. veebruaril tähistanud oma sünnipäeva.

Film hõlmab haruldasi arhiiviklippe bändist, vestlusi Jim Morrisoni, Ray Manzareki ja hinnatud muusikaajakirjaniku Ben Fong-Torresega ning mitmeid intervjuusid bändi liikmetega.

Kontserdil endal kõlavad The Doorsi laulud Johni ja Robby ning rea kuulsate külalismuusikute esitluses, kelle seas näiteks Taylor Hawkins ja Rimi Jaffe (Foo Fighters), Rober DeLeo (Stone Temple Pilots), Stephen Perkins (Jane’s Addiction), Exene ja John Doe (X), Warren Haynes (Gov’t Mule), Brian Ray (Paul McCartnery) Andrew Watt ja teised.

The Doors sündis Ray Manzareki ja Jim Morrisoni kohtumisest 1965. aastal Venice Beachis. Ray’st sai The Doorsi süda ja bändi joovastava klahvpillimuusika arhitekt. Manzareki meeldejäävas muusikas sulanduvad rokk, bluus, bossa nova ja paljud teised stiilid kokku millekski täiesti uueks ja valmustavaks.

Bänd on üks rohkem albumeid müünud kooslusi terves maailmas ning ühtlasi on The Doors valitud mitmete väljaannete poolt läbi aegade maailma parimate ansamblite hulka.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga