Avaleht Seltskond Telesaated Su nägu kõlab tuttavalt Saara Kadak asub juhtima uut TV3 saadet „Armastuse laul“
Saara Kadak asub juhtima uut TV3 saadet „Armastuse laul“

Saara Kadak asub juhtima uut TV3 saadet „Armastuse laul“

Saara_webSüdantliigutav muusikasaade „Armastuse laul“ alustab TV3-s juba märtsikuus. Üks saatejuhtidest on tänaseks avalik ja selleks on „Su nägu kõlab tuttavalt“ saatest tuule tiibadesse saanud näitlejanna Saara Kadak.

„Armastuse laul“ põhineb Soomes ülimenukaks kujunenud laulusaatel „Suomilove“. Uus saade ootab Eesti inimesi rääkima lugusid armastusest oma elus, ning annab igale rääkijale võimaluse pühendada üks ilus laul oma armastatud inimesele, olgu selleks siis kallim, elukaaslane, pereliige, kolleeg, sõber või lihtsalt mõni tore Eesti inimene.

Armastus kahe inimese vahel on lihtne nagu laul. Alates tänasest saavad eesti inimesed pühendada ühe kauni laulu oma kallile inimesele. Pühendatud laulu esitavad tuntud eesti lauljad või saate oma stuudiobänd. Vahel kõlab laul stuudios publiku silme all, vahel aga tulevad lauljad kohale mõnda Eestimaa paika, et loo kangelasi seal lauluga üllatada.

Kui sa tahad teha ilusa kingituse inimesele, kes on sinu elus olnud tähtsal kohal olnud ning kellega sind seovad mälestused ja emotsioonid, pühendades talle ühe laulu ning rääkides teievaheliste tunnete loo, siis kirjuta meile sellest aadressil armastuselaul@tv3.ee või helista 519 19 090.

„Armastuse laul“ TV3 eetris alates märtsikuust.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga