Avaleht Seltskond Staaride paraad! Moekuulutaja laval näeb tõelist staaride paraadi
Staaride paraad! Moekuulutaja laval näeb tõelist staaride paraadi

Staaride paraad! Moekuulutaja laval näeb tõelist staaride paraadi

laura_poldvereJuba täna Tartu Kaubamaja keskuses algav Moekuulutaja pakub lisaks põnevatele moeetendustele koos nimekate staaridega ka rohkelt muusikalisi elamusi – esinevad Laura Põldvere, Juss Haasma ja Getter Jaani.

“Moekuulutajale on põhjust tulla kogu perega, sest ülevaate algava hooaja parimatest trendidest saavad nii naised kui ka mehed, lisaks on kogu pühapäev täis lastemoodi.” kinnitab keskuse turundusjuht Piret Kull. “Muusikalised etteasted on samuti suurepäraste lauljate esituses – kolmepäevane üritus tõotab kujuneda vägagi elamusterohkeks.”

getter_jaani

Reedel ja laupäeval on laval stilistide Aljona Eesmaa, Piret Vapajeva ja Piret Sootla poolt valitud sügis-talvise hooaja moekaimad trendid, kogu pühapäev on aga laste päralt – väikesed modellid esitlevad stilist Kirsi Altjõe poolt kokku pandud moekaid rõivakomplekte, lisaks on II ja III korusel avatud Eesti ja Skandinavia lastedisaini pop-up poed. Pere noorimatele liikmetele pakuvad rõivaid, sisustuselemente ja muud põnevat disainbrändid Dadamora, Klikkklakk, miDeer, Mimi Disain, Tjorven Kids ja paljud teised.

juss_haasma

Vaata ajakava ja lisainfot Moekuulutaja kohta kodulehelt ja Facebookist.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga