Avaleht Film TÄHELEPANU! Koguperefilm “Tähtsad Ninad” otsib näitlemishuvilisi poisse ja tüdrukuid
TÄHELEPANU! Koguperefilm “Tähtsad Ninad” otsib näitlemishuvilisi poisse ja tüdrukuid

TÄHELEPANU! Koguperefilm “Tähtsad Ninad” otsib näitlemishuvilisi poisse ja tüdrukuid

Mängufilmide „O2“ ja „Supilinna Salaselts“ tootja Nafta Films filmib suvel uut kodumaist koguperefilmi „Tähtsad Ninad“, kuhu otsitakse peaosatäitjateks näitlemishuvilisi poisse ja tüdrukuid vanuses 9-13 eluaastat.

„Tähtsad Ninad“ räägib laste ja vanemate suhetest kaasaegse ja värske nurga alt, esitades küsimuse, mida on ühel perekonnal tarvis õnnelik olemiseks. Filmi käigus segunevad ja muutuvad rollid, näeb täiskasvanuna käituvaid lapsi ja lastena käituvaid vanemaid. Peaosalistest poisid Oliver ja Sass tulevad välja geniaalse plaaniga asutada iduettevõte ja päästa selle abil oma pere nii majanduslikest raskustest kui ka omavahelistest pingetest. Filmi režissöör on Ingomar Vihmar ja operaator Heiko Sikka.

Filmi tootjad otsivad peaosatäitjateks nelja last: kaht 9-13-aastast poissi ja kaht sama vana tüdrukut. Filmi produtsendi Esko Ripsi sõnul sobivad rollid julgetele ja pealehakkajatele lastele, kes võivad olla nii eesti kui ka vene rahvusest, kuid suhtlevad eesti keeles. Kasuks tuleb varasem näitlemiskogemus. Filmivõtted toimuvad juulis ja augustis.

Poiste rolli puhul palutakse täita üks ankeet, tüdrukute puhul teine, aga saata mõlemad hiljemalt 14. märtsiks.