Avaleht Seltskond Telesaated TÄNA! Mart Reimanni ja tütarde seiklus lõppeb täna
TÄNA! Mart Reimanni ja tütarde seiklus lõppeb täna

TÄNA! Mart Reimanni ja tütarde seiklus lõppeb täna

Tütardega metsikus looduses, foto Erakogu (1)Täna õhtul kell 21:00 jõuab Kanal 2s lõpule südamlik rännusaade „Tütardega metsikus looduses.“ Mart, Ere ja Rute peavad läbima viimased kuus kilomeetrit, et jõuda lõpuks vanavanemate juurde.

„See matk on ületanud igasugused ootused. Kindlasti olen oma tütardega saanud lähedasemaks,“ tõdeb Mart Reimann viimasele telgis veedetud ööle vastu minnes. Nädalane retk on isale ja tütardele pakkunud nii katsumusi kui ka ohtralt avastusi. „Sa oled nagu väike poiss, kes vaidleb meile vastu,“ „Kas sa oled ikka nii tähtis nagu sa arvad?“, „Sul peaksid juba prillid peas olema, kui sa nii palju arvutis istud“ – tütarde Ere ja Rute suust kuuleb Mart ka viimasel päeval mitmeid mõtlemapanevaid asju.

Tütardega metsikus looduses, foto Erakogu (5)

Viimase rännupäeva kilomeetrid kulgevad mööda filmi „Viimane reliikvia“ radasid, Gabrieli poolsaareks kutsutud paigas. Aegajalt kimbutav väsimus kaob aga sihtmärgile lähemale jõudes – ees ootavad vanavanemate talu, ema ja kodune õunakook.

„Tütardega metsikus looduses“ viimane osa on Kanal 2s täna kell 21.00. Järgmisel kolmapäeval naaseb uute osadega Kanal 2 ekraanile Tuuli Roosma juhitud „Saladused“.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga