1. Avaleht
  2. Seltskond
  3. Telesaated
  4. Täna stardib komöödiasarja “Papsid” kolmas hooaeg
Täna stardib komöödiasarja “Papsid” kolmas hooaeg

Täna stardib komöödiasarja “Papsid” kolmas hooaeg

Elisa ja Kanal 2 koostöös valminud komöödiasugemetega draamasari “Papsid” jõuab täna ekraanidele kolmanda hooajaga. Verivärsketes osades tuleb peaosalistel tegelda keeruliste suhetega, hakkama saada metsikus looduses, taltsutada nii väiksemaid kui suuremaid loomi ja palju muud põnevat.

“Papside” esimesed kaks hooaega on saanud väga sooja vastuvõtu osaliseks ja tegu on jätkuvalt Elisa Huubi ühe vaadatuima sarjaga. Huvi kolmanda hooaja järele on olnud suur ja puhas rõõm on teatada, et armastatud tegelased koos oma järjekordsete sekeldustega alustavad juba täna uut hooaega Elisa Huubis”, kommenteeris Elisa sisujuht Toomas Ili.

Huvi kolmanda hooaja järele on olnud suur ja puhas rõõm on teatada, et armastatud tegelased koos oma järjekordsete sekeldustega alustavad juba täna uut hooaega

Seriaali režissööri Anna Stepanova sõnul on kolmas hooaeg sama pöörane ja meeleolukas nagu eelnevadki. ,,Meie neli peategelast peavad muu hulgas võitlema täiepideemiaga ning kinni püüdma ohtliku kägistajamao nimega Sofi. Ees ootab ka ühine telkimisretk lastega metsikus looduses, kus tuleb tõestada, kes on kõige kangelaslikum isa ja kõvem matkamees. Paraku just siis, kui hakkab tunduma, et papsid on kõige suuremate takistustega hakkama saanud ja võiksid lõpuks rahulikult diivanil jalgpalli vaadata, murravad uksest sisse armsad lapsed ja veel kallimad naised ning pööravad nende elu taas pea peale. Vahepeal lähevad seiklused lausa nii pööraseks, et sekkuma peab ka politsei,” rääkis režissöör.

Uues hooajas jätkuvad armastatud papside elulised ja värvikad juhtumised, mis annavad kõigile võimaluse nende eludega samastuda ja neile kaasa elada. Samuti lisavad loo keerdkäikudele särtsu tuntud näod uutes rollides. „Kolmandas hooajas lisandub mitmeid uusi kõrvaltegelasi ning produtsendina on erakordne rõõm, et ühes neist rollides näeme ka Tambet Tuisku,” sõnab sarja produtsent Kaupo Karelson. Üllatavaid ülesastumisi teevad uues hooajas ka Katrin Karisma, Hanna-Liina Võsa, Luisa Rõivas jpt.

Kolmandas hooajas lisandub mitmeid uusi kõrvaltegelasi ning produtsendina on erakordne rõõm, et ühes neist rollides näeme ka Tambet Tuisku.

    • Peaosades on Märt Pius, Tiit Sukk, Priit Loog, Ott Sepp, Alo Kõrve, Evelin Võigemast, Katrin Pärn ja mitmed teised tuntud kodumaised näitlejad. Sarja režissööritoolil istub Anna Stepanova ning stsenaristi rollis on Ott Sepp.
    • „Papside“ kolmas hooaeg esilinastub täna, 8. märtsil eksklusiivselt Elisa Huubis.

Head Uudised GoodNews