1. Avaleht
  2. Seltskond
  3. Telesaated
  4. Selgus „Maskis laulja“ neljas detektiiv!
Selgus „Maskis laulja“ neljas detektiiv!

Selgus „Maskis laulja“ neljas detektiiv!

Tänaseks on selged TV3 suursaate „Maskis laulja“ uue hooaja kõik neli detektiivi. Viimasena avalikustas TV3 mehe, kes on saatega väga tuttav. Nimelt võtab Liina Kanarbiku, Kristjan Jõekalda ja Eda-Ines Etti kõrval detektiivikoha elegantselt sisse Mart Sander, kelle sõnul tähendab see samm tõusu karjääriredelil.

„Tõusen karjääriredelil aina kõrgemale – enam ma ei vaata alt üles, vaid ülevalt alla,“ muigab Mart Sander, kelle sõnul tuli tal „Maskis laulja“ saatejuhina märksa enam vaeva näha kui nüüd detektiivirollis. „Mõnes mõttes olen detektiive nende rõdul ikka kadestanud. Kui saatejuht valmistab mitu päeva ette oma tekste, osaleb varahommikustes kaameraproovides, jookseb ja kargab, siis detektiivid hõljuvad kohale alles saateks ja teevad paar nalja! Nüüd on lõpuks õiglus jalule seatud,“ selgitab ta muheledes.

Kuigi arvatakse, et saatejuhile on teada, kes end kostüümide sees peidavad, siis tegelikult see nii pole. „Olin täpselt samas seisus kui detektiivid ja elasin samasuguses teadmatuses, üritades mõttes vihjetest midagi kokku panna. Mõnel korral olin õigel teel, aga ütlen ausalt, et kolm neljandikku panin täiesti mööda,“ meenutab Mart Sander. Ta leiab, et eks detektiivitöö üks osa on ka pinget hoida ja rahvast eksitada: „Kui kohe esimeses saates tõde paljastada, poleks see väga põnev meelelahutus. Selle saate võlu on ikka wow-efekt, mitte see, et detektiiv Sander arvaks kohe kõik õigesti ära,“ kirjeldab ta.

Olin täpselt samas seisus kui detektiivid ja elasin samasuguses teadmatuses, üritades mõttes vihjetest midagi kokku panna. Mõnel korral olin õigel teel, aga ütlen ausalt, et kolm neljandikku panin täiesti mööda.

„Maskis laulja“ neljanda hooaja neli detektiivi on avalikustatud ja veel katab saladuseloor saatejuhi isikut.

Maailmakuulsal formaadil „The Masked Singer“ põhinev „Maskis laulja“ jõudis TV3 vaatajate ette 2020. aasta kevadel. Suursaates osalevad kümme imeliste maskide taha varjunud tuntud inimest, kes esitavad hittlaule, mille põhjal on nii saate detektiividel kui ka televaatajatel võimalus nuputada, kes maskide sees peituvad. Maskid hakkavad langema saadete lõpus, sest igal nädalal lahkub üks osaleja ja peab oma identiteedi avalikkusele paljastama.

„Maskis laulja“ uus hooaeg alustab TV3s pühapäeval, 24. märtsil kell 19.30.

Head Uudised GoodNews