Avaleht Melu TIPPSARJAD HUUBIS I Elisa ja BBC Studios värske koostöö toob Huubi maailma tippsarjad
TIPPSARJAD HUUBIS I Elisa ja BBC Studios värske koostöö toob Huubi maailma tippsarjad

TIPPSARJAD HUUBIS I Elisa ja BBC Studios värske koostöö toob Huubi maailma tippsarjad

Elisa ja BBC Studios vahel äsja sõlmitud koostööleping toob juulis Elisa Huubi parimad Briti põnevus- ja draamasarjad, eesotsas Kuldgloobuse võitnud ja mitmetele Emmydele kandideerinud sarjaga „Luther“, kus peaosas alati sarmikas Idris Elba.

Elisa Eesti ja BBC Studios sõlmisid koostöölepingu, millega tuuakse maailmatasemel Briti sarjad Elisa Huubi. “Lisaks juba olemasolevatele parimatele kodumaistele sarjadele meie telekanalitelt, Elisa eksklusiivsetele originaalsarjadele ning nii kodu- kui välismaistele mängufilmidele, jõuavad juba juuli jooksul Huubi tellijateni ka esimesed BBC kvaliteedimärki kandvad Briti tippsarjad. Elisa jaoks on tegemist märgilise teetähisega, toomaks meie klientideni parimat meelelahutust ja haaravat sisu,” sõnas Elisa sisuhankejuht Toomas Ili.

„Meil on hea meel alustada Eestis koostööd Elisaga, et tuua meie parimad draamasarjad nende platvormile. Me oleme litsentseerinud oma sisu Eestis mitmeid aastaid ja teame, et kohalikul publikul on suur huvi Briti sarjade järele. Loodame lähiaastail oma koostööd veelgi laiendada,“ teatas Salim Mukaddam, BBC Studios EMEA koostööprojektide ja sisumüügi valdkonna asepresident.

Esimeste BBC Studios poolt toodetud sarjadena jõuavad Elisa Huubi Kuldgloobuse võitnud detektiivipõnevik Luther (Idris Elba), MotherFatherSon (Richard Gere) ja Fleming – The Man Who Would Be Bond, mis räägib haarava loo James Bondi looja Ian Flemingu elust. Põnevust ja kvaliteetaega helendava ekraani ees jagub pikemaks, sest alates juulist lisandub uusi BBC Studios sarju Huubi igakuiselt.

Huub on Elisa Elamuse kaabelteenuse klientidele kättesaadav voogedastusteenus, kus on lai valik sarju ja filme ning nii kodumaiseid kui ka rahvusvahelisi Elisa originaalsarju, mida mujalt ei näe. Kõiki Huubi filme ja seriaale saab vaadata reklaamivabalt, nii palju kui hing ihkab ja just endale sobival ajal. Uut ja põnevat sisu lisandub Huubi pidevalt.

BBC Studios on BBC kontserni kuuluv rahvusvahelist sisu loov telesaadete tootja, kes on tuntud oma britiliku loovuse poolest. Ettevõte, kes suudab viia idee sujuvalt mõtte staadiumist ekraanile, tegeleb sisuloomise rahastamise, arendamise, tootmise, müügi, kaubamärgiteenuste ja kõrvalteenustega ning seda nii omatoodangu kui ka Ühendkuningriigi sõltumatute tootjate kvaliteetsete programmide ja formaatide korral. Ettevõtte loodud auhinnatud Briti teleprogrammidele on saanud osaks rahvusvaheline tunnustus väga erinevates žanrides ja teemavaldkondades, nagu dokumentaalsarjad, draama, meelelahutusprogrammid ja komöödia. BBC Studios harukontorid asuvad üle maailma 22 turul, sealhulgas on ettevõttel kuus tootmisbaasi Ühendkuningriigis ning tootmisbaasid ja partnerid veel üheksas riigis üle kogu maailma. Ettevõte, mis toodab aastas ligikaudu 2500 tundi sisu, on maailmas tuntud kui britiliku loovuse meisterlik valdaja ja pühendunud partner Ühendkuningriigi sõltumatule sektorile. BBC Studios loodi 2018. aasta aprillis kahe olemasoleva kommertsharu – BBC Worldwide ja BBC Studios – ühendamise teel ning ettevõtte tulu on ligikaudu 1,4 miljardit naela. 2019. aasta märtsis tõi ettevõte BBC kontsernile sisse 243 miljonit naela, täiendades BBC litsentsitasu ja täiustades Ühendkuningriigi publiku programmivalikut.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga