Avaleht Seltskond Tõsieluseriaal “Seotud” taas sel kolmapäeval
Tõsieluseriaal “Seotud” taas sel kolmapäeval

Tõsieluseriaal “Seotud” taas sel kolmapäeval

Foto: Kalle Veesaar
Foto: Kalle Veesaar

Tele-eksperimendi viiendas saates täitub Monikal üks tema suuremaid soovunelmaid – perre lisandub veel üks laps. Aga et elus käib rõõm käsikäes kurbusega, on Monika perekonnal ees ka matused.

Anna perekond üllatab teda sünnipäeva puhul.

Berit elus avaneb uus lehekülg ja ta kolib koos pisitütrega lõplikult Soome. Kas aga tema laps tahab võõrasse riiki elama minna?

Radda küsib endalt ja elult, millal võiks tulla hetk, et ta saab õnnelikuks ning tunnistab, et vähemalt eksmehe nägemine ei viinud teda enam nii rivist välja kui varem.

Karini elu on laste suureks saades võtnud uued pöörded – perega koos väljasõite on järjest harvem ning nüüd käiakse laatadel ja reisidel pigem mehega kahekesi.

VAATA TREILERIT!

Kanal 2s alustas erakordne tele-eksperiment “Seotud”, mille kangelannadeks on viis tavalist eesti naist. Neile kõigile anti kaamerad ja paluti filmida iseenda elu just nii, nagu see juhtub. Kaamerast sai neile justkui salapäevik, kuhu pihtida oma muresid, rõõme, unistusi ja hirme.

Uus tõsielusaade “Seotud” toob meieni viie tavalise eesti naise elu sellisena, nagu see on. See on kõige ausam ja vahetum tõsielusaade, mille osalejad on nelja kuu jooksul ise enda ja oma perekonna elu filminud ja avavad meile nüüd oma kõige isiklikumad tahud.

Need viis naist ei tunne üksteist ja on oma taustalt väga erinevad. Anna (37) lapsepõlv oli traagiliselt keeruline ja seetõttu oskab ta oma tänast pereõnne eriti kõrgelt väärtustada. Berit (29) on üksikema, kes on oma lapsele parema elu võimaldamise nimel Soomes tööd leidnud. See aga tähendab lõputuid kompromisse ja emotsionaalseid lahkumisi oma pisitütrest. Üliaktiivne Monika (33) otsib oma tõelist eneseteostust ja vene päritolu Radda (31) südames on pärast kooselu lõppemist piinav tühjus. Tantsu- ja motofännist Karin (45) on aga justkui stabiilsuse kehastus – talle meeldib ta töö ja ta armastab jäägitult oma peret. 

Need viis naist avavad meile oma koduuksed ja südamed, sest ükskõik kui erinevad me ka poleks, siis kokkuvõttes oleme ikkagi kõik omavahel seotud…

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga