Avaleht Film Forum Cinemas TREILER! Hetkel vaadatuim! Film “T-34” räägib võitlusest, austusest, armastusest ja vabadusejanust
TREILER! Hetkel vaadatuim! Film “T-34” räägib võitlusest, austusest, armastusest ja vabadusejanust

TREILER! Hetkel vaadatuim! Film “T-34” räägib võitlusest, austusest, armastusest ja vabadusejanust

Venemaa kultusseriaali «Brigaad» ja triloogia «Võitlus varjuga» lavastaja Aleksei Sidorov esitleb oma karjääri suurejoonelisemat linateost (eelarve 600 miljonit rubla) ’’T-34’’, mis räägib võitlusest, austusest, armastusest ja vabadusejanust.

Filmi keskmes on väljamõeldud, kuid väga usutav lugu Teise maailmasõja sündmustest ja sõjatehnikast, mille abil alistati vägev Natsi-Saksamaa armee. 1941. aasta Volokolamski veristes lahingutes saab nooremleitnant Ivuškini (Aleksander Petrov) tank tabamuse. Nii tema kui tanki juht-mehaanik Vassilenko (Viktor Dobronravov) satuvad sõjavangi.

Veetes kolm aastat vangilaagris, plaanib Ivuškin koos kaaslastega põgenemist. Ettevõtmise õnnestumiseks tuleb ohvitseril võita sakslaste usaldus. Andekale tankikomandörile usaldatakse nõukogude trofeetank T-34, et sakslased saaksid lihvida oma Panther tankide meeskondade lahinguoskusi. Ivuškin nõustub avantüüriga vaid seetõttu, et tal on oma plaan.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga