Avaleht Film Forum Cinemas „Klassikokkutulek 3: ristiisad“ pidulikust esilinastusest võttis osa 4639 inimest
„Klassikokkutulek 3: ristiisad“ pidulikust esilinastusest võttis osa 4639 inimest

„Klassikokkutulek 3: ristiisad“ pidulikust esilinastusest võttis osa 4639 inimest

Teisipäeva õhtul toimus Coca-Cola Plazas kodumaise hittkomöödia „Klassikokkutulek“ kolmanda ja ühtlasi viimase peatüki pidulik esilinastus. Pretsedenditult toimus esilinastus samaaegselt aga veel 20 kinos üle Eesti ning kokku nägi komöödiat eile õhtul 4639 inimest!

Lisaks Coca-Cola Plazale toimus esilinastus niisiis veel erinevates kinodes Tartus, Pärnus, Kuressaares, Viimsis, Jõhvis, Haapsalus, Märjamaal, Hiiumaal, Võrus, Valgas, Lihulas, Mustvees ning Paides. Teiste kinode esilinastuste publikut üllatasid filmitegijad videotervitusega, kus Mait Malmsten, Genka ja Ago Anderson trilooga tegemise tagamaade teemal lobisesid ning publikut filmisarja populaarsuse eest tänasid.

Filmi produtsent Kristian Taska tervitab ja tänab kõiki kinosid, kes selle enneolematu suurprojektiga kaasa tulid. „Tegime ju filmi Eesti rahvale, mistõttu tundus meile igati kohane ka esilinastust kogu rahvaga jagada.“

Filmi varajased eellinastused toimuvad valitud kinodes nii täna kui neljapäeval ning 25. jaanuarist algab „Klassikokkutulek 3: Ristiisad“ kinolevi juba täistuuridel.