Avaleht Film Forum Cinemas TREILER I Jaanuari Kuufilm on Sam Mendesi kauaoodatud unikaalne sõjadraama “1917”
TREILER I Jaanuari Kuufilm on Sam Mendesi kauaoodatud unikaalne sõjadraama “1917”

TREILER I Jaanuari Kuufilm on Sam Mendesi kauaoodatud unikaalne sõjadraama “1917”

Oscari võitja Sam Mendesi kaks Kuldgloobust võitnud suur ajalooline sõjapõnevik “1917” on Forum Cinema jaanuari Kuufilm!

Kuufilmi esilinastused toimuvad 8. jaanuaril kell 19.00 Coca-Cola Plaza iSense saalis ja kino Centrumis.

Oscariga pärjatud filmide „007: Skyfall“, „007: Spectre“ ja „Tabamatu ilu“ lavastaja Sam Mendes toob kinolinale oma harukordse nägemuse esimesest maailmasõjast suure sõjadraamaga „1917“.

Esimese maailmasõja haripunktis antakse kahele noorele Briti sõdurile, Schofieldile („Kapten Fantastilise“ George MacKay) ja Blake’ile („Troonide mängu“ Dean-Charles Chapman) esmapilgul võimatuna näiv ülesanne. Nad peavad kiiresti üle vaenlase territooriumi minema, et kohale viia teade, mis hoiaks ära surmava rünnaku sadadele sõduritele, kelle hulgas on ka Blake’i enda vend.

Filmi „1917“ lavastaja on Sam Mendes, kes kirjutas stsenaariumi kahasse Krysty Wilson-Cairnsiga (Showtime’i „Penny Dreadful“). Produtsendid on Mendes ja Pippa Harris („Mässajate tänav“, „Asume teele“) oma Neal Street Productionsiga, Jayne-Ann Tenggren (kaasprodutsent „007: Spectre“), Callum McDougall (vastutav produtsent „Mary Poppins tuleb tagasi“ ja „007: Skyfall“) ja Brian Oliver („Rocketman“, „Must luik“).

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga