Avaleht Film Forum Cinemas TREILER! “John Wick 3: Parabellum” räägib kartmatust sõdalasest, kes suudab oma teelt pühkida ka kõige karmima vastase
TREILER! “John Wick 3: Parabellum” räägib kartmatust sõdalasest, kes suudab oma teelt pühkida ka kõige karmima vastase

TREILER! “John Wick 3: Parabellum” räägib kartmatust sõdalasest, kes suudab oma teelt pühkida ka kõige karmima vastase

15. mail kell 19:00 oled oodatud Forum Cinema mai Kuufilmi “John Wick 3: Parabellum” esilinastusele Coca-Cola Plaza iSense saalis. Neljapäeval 16. mail kell 19.00 toimub Kuufilmi esilinastus ka Viljandi kino Centrumi 1. saalis.

Olles võidelnud õelate masinatega, juhtinud peatamatut bussi ja surfanud kõige ohtlikematel lainetel, on Keanu Reeves nüüd igavesti ajalukku läinud kui ühemehearmee John Wick. Kunagi varem ei ole Reeves olnud niivõrd omanäolises rollis kui seda on John Wick – kartmatu sõdalane, kes suudab oma teelt pühkida ka kõige karmima vastase.

Adrenaliinist pulbitseva märulisarja kolmandas filmis pakutakse supermõrtsuka John Wicki (Keanu Reeves) eest 14 miljonit dollarit ning teda asub jahtima terve pearahaküttide armee. John Wick võib ju olla pärast liikme tapmist salajasest salamõrvarite ühingust välja heidetud, kuid maailma armutuimad palgamõrtsukad on tal ikka kannul.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga