Avaleht Seltskond Telesaated TV3: Eesti vaatajateni jõuab intervjuu prints Harryga
TV3: Eesti vaatajateni jõuab intervjuu prints Harryga

TV3: Eesti vaatajateni jõuab intervjuu prints Harryga

Eelolev nädalavahetus TV3s on eriliselt kuninglik, sest esmakordselt jõuavad Eesti televaatajateni kaks Briti kuningaperega seotud saadet. Laupäeval näeb draamat „Harry ja Meghani põgenemine paleest“ ning pühapäeval värsket intervjuud prints Harryga, mis on praegu üks kõige enam kõneainet pakkuvaid telesaateid maailmas.

Foto: TV3

„Oleme tõeliselt põnevil, et saame TV3 vaatajateni tuua sedavõrd erilise materjali nagu on intervjuu prints Harryga, millest räägib kogu maailm. Tegemist on Harry intervjuuga, mille ta andis Ameerika telesaatele „60 minutit“ 8. jaanuaril ning mis tänu TV3 programmitiimi kiirele reageerimisele jõuab juba eeloleval pühapäeval eksklusiivselt Eesti vaatajateni,“ selgitas TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur. Suure sõnul ootab ees tõeliselt kuninglik nädalavahetus TV3 seltsis, sest ka laupäeva õhtul tele-esilinastub Briti kuningapere-teemaline draama „Harry ja Meghani põgenemine paleest“.

  • „Harry ja Meghani põgenemine paleest“ (Harry&Meghan. Escaping the Palace, USA 2021) on TV3s laupäeval kell 21.35.
  • „60 minutit esitleb: prints Harry eksklusiivne intervjuu“ (Interview with prince Harry, USA, 2023) on TV3s pühapäeval kell 19.30.