1. Avaleht
  2. Seltskond
  3. Telesaated
  4. UUS HOOAEG I Duo Media staariderohke kevadprogramm toob Kanal 2 ekraanile uue muusikalise telesõu
UUS HOOAEG I Duo Media staariderohke kevadprogramm toob Kanal 2 ekraanile uue muusikalise telesõu

UUS HOOAEG I Duo Media staariderohke kevadprogramm toob Kanal 2 ekraanile uue muusikalise telesõu

Duo Media Networks kevadhooaeg eesotsas Kanal 2-ga toob ekraanile uue muusikalise suurformaadi „Tähtede täht“ („Ultimate Entertainer“), mida hakkab juhtima Jüri Butšakov. Talvepuhkuselt naasevad ka kõik senised televaatajate lemmikud. Kanal 2 sõsarkanalid üllatavad samuti uute teleampsudega nagu USA vaadatuim komöödiasari „Noor Sheldon“ ja kokandusvõistlus „Minu köök on parim“ kõige uuem hooaeg.

Tähtede täht. Saatejuht Jüri Butšakov. Foto: Duo Media

Uus muusikaline telesõu „Tähtede täht“ esitab kaheksale Eestis väga tunnustatud ja armastatud lauljale enneolematu väljakutse – ausas võistluses selgitada välja parimast parim igas žanris. Popist rokini ja klassikast räpini – artistid pannakse proovile žanrites, milles pole neid varem kunagi nähtud!

Säravate stuudiosõude vaieldamatu kuninga, produtsent Kaupo Karelsoni sõnul saab „Tähtede täht“ olema üks väga suur, lõbus ja ilus saade, milles on palju muusikat ja ohtralt üllatusi: „Igal pühapäeva õhtul jõuab stuudiopubliku ja televaatajate ette ainulaadne kontsertsõu, kus saates omavahel mõõtu võtvad artistid esitavad tuntud hitte disko, hard rocki, hip-hopi, jazzi, kantri, ooperi ja popi lõputust muusikavaramust“.

Tähtede täht žürii. Mihkel Raud, Lenna Kuurmaa, Andrei Zevakin. Foto: Duo Media

Tähtede esitusi hakkavad kommenteerima saatejuht Jüri Butšakov ja kolmeliikmeline žürii, kuhu kuuluvad muusikaprodutsent Andrei Zevakin, lauljatar Lenna Kuurmaa ning terava keelega muusik Mihkel Raud. Kes on need kaheksa eriilmelist Eesti artisti, kes hakkavad võistlema „Tähtede täht“ tiitli nimel, avaldame juba peagi. „Tähtede täht“ alustab pühapäeval, 19. märtsil kell 20:05. 

Kanal 2s kell kaheksa!

Esmaspäeval jätkab ajakirjanik Katrin Lust „Kuuuurija“ saatega Eesti elu varjupoole lahti harutamist. Ka sel hooajal lubab Lust, et ükski Kuuuurija teema ei jäta vaatajaid külmaks: „Iga hooaja alguses ma mõtlen, et huvitav, kas neid lugusid veel jätkub. Aga jätkub! Ja ka sel hooajal käsitleme teemasid, mis ka mind ennast emotsionaalselt väga raputavad.“ „Kuuuurija“ on Kanal 2s esmaspäeviti kell 20.

Täistund. Foto: Duo Media

Teisipäeval, 7. märtsil alustab ajakirjandussaate „Täistund“ uus hooaeg, mis toob värske tuuleõhuna meediasse uusi ja olulisi teemasid. Sel kevadel asub ajakirjandusliku kirega tipptegijate Neeme RauaSander PunamäeMadis KimmeliEeva Esse-Sõõrumaa ja Elo Mõttus-Leppiku kõrval pinevaid lugusid kajastama ka hinnatud ajakirjanik Raul Ranne„Täistund“ on Kanal 2s teisipäeviti kell 20.

Keili Sükijainen ja Merlin Miido. Foto: Konstantin Sednev / Postimees Grupp

Kolmapäeval jagab särtsakas sisustussaates „Kodud rahaks“ uskumatult nutikaid, lihtsaid ja taskukohaseid nippe rõõmsameelne sisustusfänn Merlin Miido. Miido on kindel, et kõigi saate projektidega saaksid hakkama ka televaatajad: „Mulle meeldib natukene mõelda, et teeme seda kõike koos.“ “Kodud rahaks“ on Kanal 2s kolmapäeviti kell 20.

Neljapäeval, 9. märtsil naaseb uute lugudega head tegev „Südamesoov“. Saatejuht Keili Sükijainen sõnul jõuab saade sel hooajal pea üle terve Eesti, et olla toeks headele inimestele, kes on sattunud ebaõiglaselt karmi saatuse kätte. „Näiteks vabatahtliku päästjana tegutsenud tõeline abistaja Kristo, kes kaotas vaid paari kuu eest oma abikaasa ning jäi üksinda 1,5 aastase imiku ning seitsme kooliealise lapsega. Samuti aitame tervet Eestit šokeerinud koerarünnakus tugevalt vigastada saanud noort Sandrat ning räägime Triinu loo, kelle suur soov emaks saada röövis temalt jala.“ „Südamesoov“ on Kanal 2s neljapäeviti kell 20.

Peeter Võsa. Võsavinkel. Foto: Tairo Lutter

Reedel, 3. märtsil jõuavad ekraanile telemees Peeter Võsa saate „Võsavinkel“ uued osad. Võsa lubab kohtumisi koloriitsete kujude ning põnevate paikadega. Muuhulgas külastatakse Nursipalu rikkaimat meest Uunot, Avinurme viimast vinget tünnimeistrit, ja perega Soomaa servale metsa kolinud Indrekut. Võsavinkel on alati seal, kus teised ei ole. Võsa peab end ise aga muinasjutuvestjaks: „Niikaua kui ma seda tegevust naudin, niikaua neid lugusid rääkida tuleb.“

Reporter. Foto: Duo Media

Loomulikult jätkab päevauudiste kajastamist uudistemagasinide lipulaev „Reporter“ ning argipingeid leevendavad alati positiivsed meelelahutussaated „Õhtu!“ ja „Reede ÕHTU!“. Laupäevaõhtutel juhib Robert Rool kodukokkade võistlusaate „Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema“ uut särtsakat hooaega ning saatejuht Roald Johannson kutsub maailma avastama enda globaalse reisisaate „Roaldi retked“ uute osadega. Pühapäeval, 5.märtsil stardib saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa juhtimisel eestlaste lemmik mälumängu „Kuldvillak“ uus hooaeg. Esimeses heategevuslikus saates võtavad omavahel mõõtu eelmiste hooaegade viimased kolm tšempionit Epp Kõiv, Raiko Kokmann ja Toomas Loik. Võitja võidusumma annetatakse Ukraina heaks.

Saade “Kuldvillak”. Eeva Esse-Sõõrumaa. Foto: Konstantin Sednev / Postimees Grupp

Kodumaiste sarjade austajate rõõmuks alustab kolmapäeval, 22. veebruaril Eesti Filmi- ja teleauhindadel parimaks telesarjaks tunnistatud „Sassis“ teine hooaeg, peaosas aasta parim naisnäitleja Ragne Pekarev. Aprillis jõuab Kanal 2 vaatajateni Elisa originaalsari „Uus algus“ peaosades Maiken Pius ja Tõnis Niinemets.

Eesti filmi sõprade rõõmuks esilinastub juba 26. veebruaril Oskar Lutsu raamatu ainetel valminud „Soo“ ja 12. märtsil keskaegne mõrvamüsteerium „Apteeker Melchior“.

Uued tegijad sõsarkanalites!

Duo 4 toob alates 26. veebruarist ekraanile maailma ühe populaarseima kokandussaate „Minu köök on parim“ kõige uuema hooaja, kus telekokanduse kaks suurt nime Manu Feildel ja Nigella Lawson ühendavad jõud ning moodustavad saate värskel hooajal tarmuka kohtunike-tandemi. Ning juba 1. märtsil stardib Duo 4s kirglik suhte-reality „Ahvatluste saar USA“ uus hooaeg.

Manu Feildel and Nigella Lawson. Foto: Nicholas Wilson

Duo 5 ekraanil näeb alates märtsist igal kolmapäeva õhtul midagi filmisõpradele. Teiste hittfilmide seas tele-esilinastub märtsis stiilselt sünge põnevik „Jokker“.

Duo 6 ekraanil saab alates 20. veebruarist näha hetkel Ameerikas ühte vaadatuimat komöödiasarja „Noor Sheldon“ („Young Sheldon“). Tegu on legendaarse komöödiasarja „Suure paugu teooria“ eellooga, kus saab jälgida noore Sheldon Cooperi lapsepõlve ja sirgumist.

Foto: Duo Media

Filmzone telekanalis on märts Oscarite kuu! Juba viiendat aastat on Filmzone eksklusiivne Oscarite telekanal Balti riikides. Filmzone toob filmimaailma suursündmuse Hollywoodist siinsete televaatajateni otseülekandena 12. märtsi öösel. Staaride saabumisele glamuursele punasele vaibale järgneb pidulik auhindade jagamine. Selle aasta õhtujuhiks on Jimmy Kimmel. Lisaks on terve märtsikuu pühendatud Oscarite filmidele, mis toob Filmzone ja Filmzone+ vaatajateni üle 30 Oscari filmi.

Head Uudised GoodNews