Avaleht Seltskond UUS LAUL! Dave Bentoni uus laul räägib suhetest: lihtsalt tundke ennast hästi, olge õnnelikud ja nautige elu
UUS LAUL! Dave Bentoni uus laul räägib suhetest: lihtsalt tundke ennast hästi, olge õnnelikud ja nautige elu

UUS LAUL! Dave Bentoni uus laul räägib suhetest: lihtsalt tundke ennast hästi, olge õnnelikud ja nautige elu

Lauljal Dave Bentonil valmis saanud uus romantiline lugu “Just The Two Of Us”, mis peaks kõnetama nii noori armunuid kui ka vanemaid inimesi, rääkides kahest inimesest, kes piisavalt pingutades saavad oma suhte toimima. “Teineteist tuleb aktsepteerida just sellisena nagu ollakse. Kõige tähtsam suhtes ongi leida enda kõrvale just see õige ja sobiv inimene. Lihtsalt tundke ennast hästi, olge õnnelikud ja nautige elu,” ütleb loo sõnum.

Dave selgitab, et ta otsis inspiratsiooniks midagi suvele sobivat, mingit mõnusat ja ilusat lugu, mida saab suvel lindistada ja mis hoiaks teda ennastki tegevuses. Seejuures meenus talle kontserttuur Ameerikas, kus ta laulis väga palju erinevaid laule. “Mõned neist jäid mõtetes sõelale ja kui leidsin selle laulu, tundsin kohe ära, et see tekitab õige tunde, see on selline romantiline laul, mis paelub. Hakkasin mõtlema, kuidas saaks seda laulu esitada uuel viisil ja sellest sündiski versioon, mida nüüd kuulete,” räägib laulja ja laulukirjutaja Dave Benton. Tegu on Bill Withersi ja Grover Washingtoni loo “Just The Two Of Us” arranžeeringuga, mille tegi Dave Bentoni jaoks ümber Toomas Leis ja selle produtseeris Longplay studio.

Laulja nendib, et hetkel juhtub maailmas nii palju asju ja on lihtsalt hea, kui inimesed mõtlevad ka ilusatest ja headest asjadest. “Ma võin juba kõlada kui katkine plaat, et Dave Benton räägib jälle sellest, et olge õnnelikud ja hoolige üksteisest, aga see tõsi! Suvi on käes, hallid päevad on ju möödas, on aeg vaadata armastuse ja õnne suunas,” seletab ta. “On hea tulla välja millegi teistsugusega ja panna inimesi teistmoodi mõtlema. Isegi kõige pimedamal päeval särab ju kõik sinu ümber, kui oled armunud.”

Dave sõnul küsivad inimesed temalt tihti, kuidas ta Eesti kliimas hakkama saab. “Ma alati naeran ja ütlen minu sees kõlab alati salsamuusika, ma tantsin oma lastega ja oma naisega ja ei lase lihtsalt sellel ilmal ennast mõjutada. Minu sees ei olevat sära ei saa ju keegi kustutada,” lausub muusik.

KUULA UUT LAULU!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga