Avaleht Seltskond Vaata sarja “Castle” 7. hooaega Fox Life vahendusel!
Vaata sarja “Castle” 7. hooaega Fox Life vahendusel!

Vaata sarja “Castle” 7. hooaega Fox Life vahendusel!

Castle (2)Täna kell 21.00 läheb Fox Life kanalil eetrisse sarja „Castle“ 7. hooaeg, mis on ühtlasi ka hooaja esilinastus Eestis.

Seitsmendas hooajas selgub, milline on kirjanik Richard Castle’i ja detektiiv Kate Becketti saatus. Kuuenda hooaja viimases episoodis jõudsid Richard Castle ja detektiiv Kate Beckett viimaks pulmadeni, kuid laulatusele teel olles ajas võõras sihilikult Castle’i auto teelt välja. Detektiiv Beckett ning tema kaaslased Kevin Ryan ja Javier Esposito avastavad õnnetuspaigalt leekides auto, kuid Castle on kadunud. Seitsmes hooaeg toob selgust, kes on juhtunus süüdi ning mis sai Castle’ist.

Castle (3)Krimisari „Castle“ on võitnud nii kriitikute kui vaatajate soosingu. Hiljuti toimunudPeople’s Choice Awards auhinnagalal pärjati sarja parima krimisarja, parima krimisarja meesnäitleja ja parima krimisarja näitlejanna tiitlitega. Alates 2009. aastast näidatava seriaali igat episoodi vaatab keskmiselt 12 miljonit inimest üle maailma.

„Castle“ autor on Andrew W. Marlowe, kes on tuntud märulihõnguliste filmide „Presidendi lennuk“ („Air Force One“) ja „Maailma lõpp“ („End of Days“) autorina.

Krimiseriaali Castle seitsmes hooaeg on eetris neljapäeviti kell 21.00 Fox Life kanalil.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga