Avaleht Seltskond Telesaated VIDEO I „Ma näen su häält” nõunikepaneeliga liitub komöödianäitleja Tõnis Niinemets
VIDEO I „Ma näen su häält” nõunikepaneeliga liitub komöödianäitleja Tõnis Niinemets

VIDEO I „Ma näen su häält” nõunikepaneeliga liitub komöödianäitleja Tõnis Niinemets

Kevadel esimest korda Eesti televaatajad pahviks löönud ja aasta parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud „Ma näen su häält” tuleb uue hooajaga Kanal 2 ekraanile juba sel kuul. Meeliköitvas telemängus saab näha uut püsinõunikku.

Tegevprodutsent Triin Luhatsi sõnul oli esimese hooaja edu pant suuresti võrratu nõunikekogu ning imeline saatejuht Piret Laos. Tegjad kinnitavad, et nõunikud ja saatejuht jäävad samaks, kuid toreda üllatusena liitub nõunikepaneeliga komöödianäitleja Tõnis Niinemets.

Tõnis Niinemets. Foto: Rauno Liivand

“See on minu jaoks suur üllatus, et ma siin pundis olen, sest esimesel hooajal olin külalisnõunik just selles saates, mille võitis teeskleja,” sõnab Niinemets. Elukutselise ümberkehastaja ütleb, et talle suisa meeldib, kui teda haneks tõmmatakse ning tal on selle vastu sportlik huvi.

Teesklejatele soovitab näitleja säilitada külma närvi, luua oma karakteri ülesehitus ja teha sellega eeltööd. “Telekaamera võib paratamatult ajada inimesed närviliseks ja ebakindlaks, kuid need nüansid võivad mõne rolli puhul isegi kasuks tulla. Loodan, et uued teesklejad oskavad esimese hooaja põhjal oma nipid paika panna,” lisab Niinemets.

  • Uue hooaja ettevalmistused on käimas täistuuridel ning saate salvestused toimuvad septembri ja oktoobri alguses. Veel on võimalus saatesse kandideerida kõikidel andekatel teesklejatel, kes suudavad ehk arvajaid ja nõunikuid ninapidi vedada ning võita seeläbi auhinnaraha 2022 eurot.
  • Kõikidel soovijatel tuleb ennast kirja panna aadressil saatecasting@gmail.com.

„Ma näen su häält“ uus ja põnevusest pakatav hooaeg on Kanal 2 ekraanil juba 18. septembril ikka pühapäeviti kell 20.05.