Avaleht Seltskond Telesaated VIDEO I Uus kodumaine tõsielusari “Laager” kingib grupile probleemipuntras inimestele taas elu mõtte
VIDEO I Uus kodumaine tõsielusari “Laager” kingib grupile probleemipuntras inimestele taas elu mõtte

VIDEO I Uus kodumaine tõsielusari “Laager” kingib grupile probleemipuntras inimestele taas elu mõtte

Alates tänasest on TV3 kolmapäevaõhtutes uus kodumaine tõsielusari „Laager“, mis annab grupile probleemipuntras inimestele taas elu mõtte ja seda tänu väga erilisele ühisele teekonnale.

Elumuutvas „Laagris“ kohtuvad üheksa erinevas vanuses inimest teejuhtidega, kes aitavad neil vabaneda seni ületamatuks osutunud takistustest ja probleemidest.

Oma elu hakkavad muutma kiusamise ohver LIIDIA (25), armastust otsiv LII (32), eneseotsingul rööprähkleja ELISE (28), totaalselt tupikus ILONA (51), keskeakriisis ja eneseotsinguil SÄRA ILONA (48), sõltlane ÜLLAR (59), järgmiseks kriisiks valmistuv RISTO (31), kõikjal võõras DAVID (36) ja identiteedikriisis alkohoolik PAVO (55).

„Sari „Laager“ on pöörane, veider, õpetlik ja silmiavav,“ selgitab Liidia, lisades, et sarjas tehakse asju, mida enamus inimesi pole ilmselt kunagi teinud. „Igaühel vaatajatest on osalejate seas keegi, kellega samastuda; sarnane lugu, mille näitel saab muudatusi tehes ka oma probleemidele abi,“ räägib ta. Ilona kinnitusel on sari aus ja midagi pole lavastatud. Üllar tunneb heameelt, et näha saab, kuidas esialgu närvilistest, vihastest, mossis ja solvunud inimestest kasvab laagri lõpuks ühtne, positiivne, rõõmu täis pere. „Tänu sarjas osalemisele olen tunduvalt enesekindlam, kuna mugavustsoon nihutati väga palju laiemaks,“ märgib Risto.

„Laagris“ saavad vastuse küsimused ning muugitakse lahti teemad, mis on kõigi osalejate jaoks seni viinud sügavasse tupikusse ning pannud elu mõtet kaotama. Mida teha, kui sa endale enam ei meeldi? Kust leida väljapääs depressioonist? Mil viisil vabaneda sõltuvustest? Kas üldse õnnestub päästa rutiinset abielu? Kuidas jätkata, kui kogu su olemasolu tundub mõttetu ja tüdimus elust viib kõige süngemate plaanideni? Kuidas leida oma ellu uued sihid ja elurõõm? „Laager“ pakubki probleemidele positiivseid lahendusi ning kõigil avaneb võimalus pöörata oma elus täiesti uus lehekülg.

Sarja juhib tantrist, transpersonaalne terapeut, tantraõpetaja, insener, ruumihoidja, seksuaalhariduse edendaja, joogi ehk Teejuht Margus Sarmet.

„Laager“ alustab TV3s täna kell 21.30.