Avaleht Film Forum Cinemas FORUM CINEMAS I Juuli lõpp toob kinno uusi põnevaid filmielamusi
FORUM CINEMAS I Juuli lõpp toob kinno uusi põnevaid filmielamusi

FORUM CINEMAS I Juuli lõpp toob kinno uusi põnevaid filmielamusi

Forum Cinemas kinodes juba igav ei hakka. Uutest filmidest on vaatamiseks nii õuduspõnevik “Jälgi mind”, ajalooline sõjapõnevik “Eelpost” kui ka ulmefilm “Sputnik”.

Õuduspõnevik „Jälgi mind“ – ela iga hetke nii, nagu oleks see viimane…

Põnev õudusfilm “Jälgi mind”, mis esilinastub 24.07, räägib loo sotsiaalmeediatsaarist Cole’ist, kes on kütkestav noormees, kes januneb seikluste järele. Iga tema postitust vaadatakse miljoneid kordi. Pöörane Cole esitab saatusele uskumatuid väljakutseid, keerab maailma pea peale ja paneb oma fännide närvid proovile.

Uus seiklus viib Cole’i koos sõpradega üle ookeani hiiglaslikku Moskvasse, et salvestada seal oma elu suurim eksperiment. Õuduste toas pole midagi erilist, sest Cole on neid näinud sadu, kuid seekordne osutub hoopis teistsuguseks. Seltskond, kelle kohalik oligarh külalislahkelt vastu võttis, satub jubedasse pimedasse labürinti, kus noori ootab lõks. Põgenemiseks pole mingit võimalust. Sa mädaned elusalt vangikongis, hullud meeletust valust, näed sõprade surma. Su kallim on klaasseina taga ning sul tuleb tema ahastust ja nuttu abitult pealt vaadata. Kell tiksub su elu viimaseid minuteid ja pääsemislootust pole mõtet hellitada.

Kas raiskasid oma elu tõesti selle nimel? Kas maksis sõita maailma teise otsa, et hämmastada miljoneid fänne, kes jälgivad su kannatusi ööd kui päevad? Aga kui osaled mängus, mille reegleid sa ei tunne ja kus sinust ei sõltu miski? Kui oled see, kellega teeb katset psühhopaatide salaselts, aga sinu hukkamist jälgivad online’is miljonid samasugused hullumeelsed?

Ulmefilm “Sputnik” lennutab kosmosesse

24.07 esilinastuva “Sputniku” tegevus toimub 1983. aasta Nõukogude Liidus. Kosmoselaev naaseb Maale, kuid rahva eest varjatakse, et kahest kosmonaudist vaid üks on elus.

Pardal juhtunu on mõistatus, kuigi asitõenditest võib järeldada, et kosmonaudid puutusid kokku teise eluvormiga ja ellujäänu ei tulnud päris üksi tagasi. Kosmonaut Konstantin Vešnjakovil hoitakse hoolega silma peal salajases sõjaväeasutuses, kuhu ta seisundit tuuakse hindama neurofüsioloog Tatjana Klimova.

Emotsionaalne sõjapõnevik “Eelpost” räägib loo legendaarsest tõestisündinud lahingust

Alates 24.07 on Forum Cinemas kinodes emotsiooniderohke ja tõestisündinud sõjapõnevik “Eelpost”. Film on Ameerika kirjaniku Jake Tapperi tuntud teose: “Eelpost. Senirääkimata lugu Ameerika vaprusest” ekraniseering. See tõestisündinud lugu räägib vaprusest, hullumeelsetest strateegiatest ja veristest lahingutest.

Ameerika ajaloo selle lahingu tõid ekraanile legendaarsete näitlejate Mel Gibsoni, Clint Eastwoodi ja Mick Jaggeri pojad Milo Gibson, Scott Eastwood ja James Jagger. Kaasa teeb ka Orlando Bloom.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga