Avaleht Seltskond Helen Adamson avaldas debüütalbumi
Helen Adamson avaldas debüütalbumi

Helen Adamson avaldas debüütalbumi

Foto: Mardo Männimägi
Foto: Mardo Männimägi

Täna ilmus lauljatar Helen Adamsoni omanimeline debüütalbum, mis kannab endas tema värsket loomingut ning toob kuulajateni lauljatari mitmekülgsuse.

Plaadi kallal alustati koos produtsent Robert Stanley Montes’ega tööd 2013. aasta suve hakul.  „Oma debüütalbumit saan tõesti nimetada oma “hinge albumiks”, sest ma pole iial end nii sügavalt ja minu jaoks kõige olulisematel teemadel avanud, et kuulaja saaks plaati kuulates osa minu sisemistest võitlustest, mõtetest, võitudest, kurbusest, rõõmudest. Iga lugu minu albumil on omaette isiksus ja minu jaoks väga olulise tähendusega“, sõnas ta.

Albumil on kaastegevad mitmed tunnustatud välismaised muusikud. Nende hulgas on ühe loo kaasautoriks Michael Baker, kes oli 13 aastat Whitney Huston’i muusikaline juht ja tema bändi trummar ning hetkel tegeleb Annie Lennox’i uue plaadi produtseerimisega. Samuti Sean Charles, kellel on seljataga pikaajaline koostöö näiteks Michael Jackson’iga. „Mul on äärmiselt suur au, et minu albumil teeb kaasa ka mujal maailmas tunnustatud andekaid muusikuid“, ütles Adamson.

Albumi ja foto kujudus: Rainer Olbri aka Metsakutsu
Albumi ja foto kujudus: Rainer Olbri aka Metsakutsu

Album on alates 27.10 saadaval kõikides suuremates Eesti poekettides sh. Prisma, Rimi, Apollo, Rahva Raamat, Säästumarket ja elektroonilistes muusikakanalites nagu iTunes, Spotify, Amazon, Muusika24 jne.

Plaadiesitluskontserdid toimuvad reedel 7.11 Tallinnas, Clazz Restoran & Club’is ja laupäeval 8.11 Tartus, Feel Good Music Cafe’s, mõlemas linnas algusajaga 21.00.

Lisaks Helen Adamsonile on lavakoosseisus Riivo Jõgi (klaver), Ian Mikael Kirss (trummid), Paul Neitsov (kitarr), Viljar Norman (bass), Merlin Porkma (viiul), Jelena Juzvik, Kaido Põldma ja Kadri Niine (taustavokaalid).

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga