Avaleht Film Ilmus mängufilmi “Rain” reklaamklipp
Ilmus mängufilmi “Rain” reklaamklipp

Ilmus mängufilmi “Rain” reklaamklipp

20. märtsil jõuab kinodesse Janno Jürgensi esimene täispikk mängufilm “Rain”, millest ilmus ka treiler.

“Rain” on südamlik lugu vennaarmastusest, eneseotsingutest, hoolimisest ja vihkamisest, armumistest ja armastuse purunemisest, mis kõik kokku jutustab sellest, mida tähendab inimeseks olemine.

Režisöör Janno Jürgensi sõnul räägib “Rain” julgusest hoolida: “Filmis näeme igasuguseid mehi ja tegeleme meheks olemise aspektidega erinevate nurkade alt, läbi erinevate põlvkondade. Mul on tunne, et õhtu lõppedes, millest me aru peaks saama, on see, et tõeline meheks olemine tähendab seda, et me oskame ja julgeme välja näidata seda, mida me tunneme. Julgeme teineteisele ausalt ja tingimusteta silma vaadata. Sõbrale käe õlale panna. Öelda, kui on hästi. Andestada. Armastada.”

Filmis mängivad Indrek Ojari, Marcus Borkmann, Rein Oja, Laine Mägi, Ivo Uukkivi, Meelis Rämmeld, Magdalena Poplawska (Poola) jt.

Filmi stsenaristideks on Anti Naulainen ja Janno Jürgens, operaator on Erik Põllumaa, monteerija Przemyslaw Chruscielewski (Poola), kunstnik Matis Mäesalu, kostüümikunstnik Liis Plato, heliloojad Misha Panfilov ja Reinis Sējāns (Läti). Filmi produtsendiks on Kristjan Pütsep ja selle on tootnud Alasti Kino.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga