Avaleht Film Nõmme kinoklubi 65+ alustab aastat filmiga “Kassid”
Nõmme kinoklubi 65+ alustab aastat filmiga “Kassid”

Nõmme kinoklubi 65+ alustab aastat filmiga “Kassid”

Reedel, 7. veebruaril on nõmmekatel võimalus vaadata Mustamäel Apollo kinos Andrew Lloyd Webberi muusikalil põhinevat filmi “Kassid” (“Cats”).

Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise sõnul osutus kinoklubiprojekt Nõmmel eelmine aasta väga menukaks ja kindlasti jätkatakse samal kursil ka uuel aastal. „Alustame aastat Andrew Lloyd Webberi muusikaliga,“ lausus linnaosavanem. „Kinoklubi raames ei olegi me veel muusikalifilme näidanud ja mis võiks olla veel sobivam selle traditsiooni murdmiseks kui üks maailma kuulsaimaid ja hinnatuimaid muusikale.“

Filmiversiooni populaarsest lavamuusikalist toob kinopubliku ette Oscariga pärjatud režissöör Tom Hooper. Muusikal on lavale jõudnud enam kui 50 riigis 19 keeles ja esitatud enam kui 81 miljonile vaatajale, mis teeb sellest kõigi aegade ühe edukaima sõu.

Nõmme linnaosa valitsus on kinoklubi 65+ raames näidanud Nõmme eakatele kahe aasta jooksul kaheksat filmi. Viimati vaatasid eakad detsembris südamlikku Rootsi komöödiat „Britt-Marie oli siin“.

Kino külastuseks on vajalik registreeruda 3. veebruariks Nõmme linnaosa valitsuse infosaalis (Valdeku 13), eakate päevakeskuses (Viisi 29) või telefonil 645 7333.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga