Avaleht Film Forum Cinemas JUBA TÄNA! “Mehed mustas: globaalne oht”: osta pilet ja saa tasuta päikeseprillid
JUBA TÄNA! “Mehed mustas: globaalne oht”: osta pilet ja saa tasuta päikeseprillid

JUBA TÄNA! “Mehed mustas: globaalne oht”: osta pilet ja saa tasuta päikeseprillid

Juba täna kell 18.20 on Coca-Cola Plazas erakordne võimalus enne teisi näha ära film “Mehed mustas: globaalne oht“. Kõikidele üritusele tulijatele on kingikott, mille seest leiab ka päikeseprillid.

Kõige esimene “Mehed mustas“ film linastus kinodes 1997. aastal. Tohutult edukaks ja kriitikute lemmikuks osutunud stiilne, nutikas ja lõbus ulmekomöödia tutvustas meile kahte väga omapärast planeet Maad kosmiliste olendite eest kaitsvat agenti. Kuulsate agent K ja agent J-na astusid üles Tommy Lee Jones ja Will Smith.

Nüüd on Smith ja Jones oma kuulsusrikka mantli üle andnud „Kiirete ja vihaste“ seeria kaheksanda osa lavastajale F. Gary Gray ja Marveli Kinouniversumiga tuule tiibadesse saanud sarmikatele näitlejatele Chris Hemsworthile (“Thor: Ragnarök“, “Bad Times at the El Royale“) ja Tessa Thompsonile (“Creed II“, “Thor: Ragnarök“).

Jätkates sama süžeeliini, et meie keskel elavad teiste maailmade tulnukad, toob “Mehed mustas: globaalne oht“ meie ette uued agendid, relvad, tulnukad ja sündmuskohad, kasutades selleks tervet rida populaarseid ja andekaid näitlejaid, sealhulgas Chris Hemsworth ja Tessa Thompson peaosades, Emma Thompson taas oma rollis Mehed Mustas orginatsiooni juhina, ning Liam Neeson, Rebecca Ferguson ja Kumail Nanjiani teistes võtmerollides.

Filmisarja „kaitseinglitena“ naasevad Walter F. Parkes ja Laurie MacDonald, kes on alates 1997. aastast produtseerinud kõik neli filmi. Lavastajana annab järjefilmile uue mõõdu, huumori ja ainulaadse nägemuse F. Gary Gray, kelle töö hulgas on võimsaid märuleid ja põnevikke (“Kiired ja vihased 8“), pöörane komöödia (“Hull reede“) ja suur draama (“Straight Outta Compton“). Filmi stsenaristid Art Marcum ja Matt Holloway kirjutasid varem stsenaariumi “Raudmehele“, mis aitas orbiidile Marveli filmimaailma ja sai inspiratsiooni esimesest “Mehed mustas“ filmist. Filmisari „Mehed mustas“ on tõepoolest tuntud oma loomingulisuse ja leidlikkuse poolest – see sulatab komöödia, ulme ja seiklused kokku üheks valemiks, mida hakkasid kasutama ka teised filmisarjad.

Näitlejatena teevad kaasa Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Kumail Nanjiani, Rebecca Ferguson, Rafe Spall, Les Twinsi nimel tegutsevad Laurent Bourgeois ja Larry Bourgeois, Emma Thompson ja Liam Neeson.

“Mehed mustas: globaalne oht” Kino Eksklusiiv eriseanss toimub 12.juunil. Film alustab Forum Cinemas kinodes 14. juunil.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga