Avaleht Melu Tallinn Music Week’i kontserdid jõuavad nii Telia välilavale kui Inspira telekanalisse
Tallinn Music Week’i kontserdid jõuavad nii Telia välilavale kui Inspira telekanalisse

Tallinn Music Week’i kontserdid jõuavad nii Telia välilavale kui Inspira telekanalisse

27.–30. augustil toimub Tallinnas uue muusika ja linnakultuuri festival Tallinn Music Week (TMW). Lisaks õhtusele muusikaprogrammile on TMW kavas tasuta päevased linnalava kontserdid, mis toovad elavmuusika lisaks kontserdisaalidele ja klubidele ka Telia välilavale kui ka otseülekandena Inspira telekanalisse.

27. augustil kell 16:00 astub Telia välilaval (Mustamäe tee 3, Tallinn) üles kollektiiv Gram-Of-Fun – tänaseks juba aasta aega tegutsenud bänd, keda ühendab elupõline kiindumussoul’ija funk’i vastu.

Ligi tund aega kestval kontserdil on võimalik meeleoluka muusika kõrvale nautida head sööki, lisaks täidab vabaõhuruumi suviste rütmidega DJ Anton Must. Kellel ei ole võimalik kontserdist kohapeal osa saada, on võimalik seda otseülekandena näha nii Telia Eesti Facebookis kui Inspira telekanalis.

TMW PRO pass, DigiPRO pass, konverentsipass ja toetajapass, mis võimaldavad osaleda konverentsil nii kohapeal kui ka digitaalselt, ning festivalipass, mis tagab pääsu muusikafestivalile, on müügil TMW veebipoes shop.tmw.ee. Kontsertide üksikpiletid on müügil Piletilevis. Telia klientidele kehtib eelmüügist ostetud piletitele 20% allahindlus. Lisainfo: tmw.ee/et/piletid-ja-passid

Alates 2009. aastast Tallinnas toimuv muusika ja linnakultuuri festival Tallinn Music Week (TMW) täidab ka sel aastal meie pealinna uute helide ja homsete mõtetega. Lisaks rahvusvahelise artistivalikuga muusikafestivalile toimub TMW raames muusika- ja loovtööstuse konverents, tasuta linnalava kontserdid, avalike vestluste sari ja ettevõtmised avalikus linnaruumis. TMW 2020 esitleja on Telia.

Tallinn Music Week’i kavaga on võimalik lähemalt tutvuda festivali koduleheküljel.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga