Avaleht Film Väike-Õismäe amfiteatris näeb esmakordselt välikino
Väike-Õismäe amfiteatris näeb esmakordselt välikino

Väike-Õismäe amfiteatris näeb esmakordselt välikino

21. augustil kell 21 toimub esmakordselt Tallinnas Väike-Õismäe tiigi kaldal amfiteatris välikinoõhtu, kus huvilistele linastub kodumaine komöödia „Mehed“.

„Linnaosavanemaks saades oli üks minu eesmärkidest tuua Väike-Õismäe tiigi äärde rohkem ja mitmekesisemaid üritusi. Kui elanikud kinoõhtu positiivselt vastu võtavad, siis oleme valmis järgmisel suvel kinoõhtutega jätkama,“ ütles Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi.

Ta lisas, et kinoõhtu toimub iga ilmaga. „Vajalik on vaid ilmale sobilik riietus. Istumise alla võtke kodust kaasa soe pleed või istumispadi. Vihma korral palume kasutada vihmakeepe. Üritus on tasuta ja kõik huvilised on lahkesti oodatud üheskoos mõnusat suveõhtut veetma,“ sõnas Hanimägi.

Täispikk eneseirooniline komöödia “Mehed” on välja kasvanud ühest viimaste aastate publikumenukaimast teatrilavastusest. Kolm sõpra, kolm näitlejat Tiit (Tiit Sukk), Margus (Margus Prangel) ja Veikko (Veikko Täär) otsustavad ühel päeval Tallinnast Harakasaarele sõita, sest saarel pesitsev Veikko 25-aastane äsjaleitud poeg on tumedate mõtetega ummikusse jooksnud.

Lisaks teeb filmis kaasa hulk armastatud näitlejaid: Andrus Vaarik, Piret Laurimaa, Mihkel Vendel, Tõnis Niinemets, Ursula Ratasepp-Oja, Carmen Mikiver, Eva Püssa ja paljud teised.

Soovi korral võta kaasa popkorn ja jook. Vihmavarjud pole lubatud. Eelnevat registreerimist vaja pole. Amfiteatri põhiosa mahutab 800 külastajat, külgtiivad lisaks 250 inimest. Film on eesti keeles ja venekeelsete subtiitritega.