Avaleht Film Forum Cinemas Neljapäeval toimub menulavastuse „Fleabag“ lisaseanss
Neljapäeval toimub menulavastuse „Fleabag“ lisaseanss

Neljapäeval toimub menulavastuse „Fleabag“ lisaseanss

Veebruari keskel Forum Cinemase kinodes linastunud etenduse „Fleabag“ seansid müüdi praktiliselt välja. Seepärast lisas kino lisaseansi 27. veebruarile, kuhu on veel vabu kohti saadaval.

Londoni West Endis jäädvustatud ühenaiseetendus heidab humoorika pilgu omamoodi naise isemoodi elule. Tüki peategelane Fleabag võib näida liigihar, häbitu ja enesekeskne, aga see on ainult jäämäe tipp. Naine, kelle pere- ja sõprussuhted on pingelised ning kes näeb suurt vaeva, et hoida oma meriseakohvikut vee peal, tunneb äkki, et tal ei ole midagi kaotada ja võtab oma elu tõeliselt enda ohjesse.

„Fleabagi“ autor ja nimiosaline on Phoebe Waller-Bridge ning lavastaja Vicky Jones. Lavastuse toovad vaatajate ette Soho Theatre, Dry Write ja Annapurna Theatre. Lavastus on olnud välja müüdud nii New Yorgi kui ka Londoni teatrites. “Fleabag” võitis tänavu kaks Kuldset Gloobust ja mullu kuus Emmyt.

London National Theatre’i lavastuste ülekanded jätkuvad juba 5. märtsil Noël Cowardi provokatiivse komöödiaga “Present Laughter”, mille peaosas astub üles BBC sarjades “Sherlock” ja “Fleabag” tuntust kogunud Andrew Scott.

Üleilmselt tuntud peaosalisega jätkuvad teatriülekanded ka aprillis: 2. aprillil on kavas „Cyrano de Bergerac“, peaosas „X-meeste“ filmiseeriast ja paljudest teistest linateostest tuttav James McAvoy.

Forum Cinemas on näidanud London National Theatre’i otseülekandeid ja salvestusi kinodes 2009. aastast. Eesti publikuni vahendab HD-formaadis lavastusi Forum Cinemas nii Tallinnas Coca-Cola Plazas, Tartus kinos Ekraan kui ka Viljandis kinos Centrum.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga